Zimní Masters of Rock

18. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se uskuteční ve Zlíně a těšit se můžete na slavné bratry CAVALEROVI v unikátním projektu „Morbid Devastation“, all-star bandu THE DEAD DAISIES, industrial-death rockery DEATHSTARS, tajemnou sci-fi-gothic bandu PRIEST, belgickou blues-rockovou senzaci BLACK MIRRORS nebo zajímavou heavy-metalovou kapelu LIV SIN a řadu dalších kapel.

Konání akce
Místo
Místo konání textově

Sportovní hala DATART
U Zimního stadionu 4286, Zlín

Vstupenky
890 Kč
Koncert Zimní Masters of Rock, Sportovní hala DATART Zlín. Magazín KULT* Brno

CAVALERA - „Morbid Devastation“ - Téměř po čtyřech desetiletích své slavné kariéry nahráli slavní bratři Cavalerové znovu své kataklyzmatické debutové nahrávky z počátku SEPULTURY. Jak se jednou tito metaloví bardi z Brazílie nakopnou zpět do svého prvotního, agresivního rozpoložení, je okamžitě jasné, že pouto mezi Maxem (zpěv a kytara) a Iggorem (bicí) se od jejich prvních nahrávek nesmírně posílilo. Toto jejich spojení je silné jako hrom a jen toto spojení dokáže vyprodukovat to, co vám nyní přiváží ukázat a zahrát a co může být směle nazváno vrcholem žánru zvaného „metal“!
Posláním THE DEAD DAISIES je vytvořit starý dobrý rock ve stylu 70. let, shromáždit některé z nejlepších hudebníků na světě, a hlavně hrát skvělou rockovou muziku naživo. Jejich zvuk je oduševnělý, se silnými vokály, bluesovými riffy, mocnými refrény i melodiemi, a to vše dokáží náležitě prodat naživo! Současná sestava kapely je: John Corabi - zpěv (Motley Crue/The Scream), David Lowy - kytara (Red Phoenix), Doug Aldrich - kytara (Whitesnake/Dio), Brian Tichy - bicí (OzzyOsbourne/Foreigner) a Michael Devin - basa (Whitesnake). THE DEAD DAISIES válí! Vytváří neuvěřitelně silnou energii a svou mistrovskou show dokazují všem, že Rock žije a je zdravý a stále dravý.
DEATHSTARS se k nám konečně vrátí se svým nejnovějším albem „Everything Destroys You“. Po více než osmi letech je to velmi očekávaný návrat se vším, co DEATHSTARS představují: adrenalin, bombastičnost, sex a glam! Trápení, destrukce, dystopie, uhlazený glamour, temnota i černý humor, to vše patří do jejich rozmanitého hudebního spektra. Připravte se na vysoce energeticky nabitou rock´n´rollovou show, která vám svým okouzlujícím a nezaměnitelným způsobem opět rozproudí krev v žilách.

Dalšími potvrzenými kapelami jsou XANDRIA, ENEMY INSIDE, PHENOMY.

Dále doporučujeme

Hudba

Dělnický dům
Jamborova 65, Brno

Hudba

LD Musilka
Musilova 2, Brno

Top
Hudba
SONO Centrum
Hudba

Zámek Belcredi Líšeň
Pohankova 8, Brno

Mohlo by vás zajímat

Recenze
Divadlo
D ětský román švýcarské spisovatelky Johanny Spyriové o děvčátku z hor...
Top
Článek
Film
Někteří kritici a publicisté mají často tendenci označovat jednoho...
Recenze
Knihy
Neil Richard MacKinnon Gaiman je proslulý britský autor povídek, knih...
Recenze
Divadlo
Janáčkova opera vzdala hold Bedřichu Smetanovi a uvedla 2. února 2024...