Utržené sluchátko aneb Cesta na Měsíc

Během bláznivého dobrodružství se dozvíte, že cestovat vesmírem pomocí vysavače nebylo nikdy snazší, že není radno odšpuntovat Měsíc, a že užitečné mohou být i černé díry. Rozpustilá taškařice s písničkami, ve které nic není nemožné, naplní děti úžasem a radostí a na tvářích dospělých vykouzlí pobavený úsměv.

  Konání akce
  Více informací
  Vstupenky
  150-180 Kč
  Představení Utržené sluchátko aneb Cesta na Měsíc, Hvězdárna Brno. Magazín KULT* Brno

  Slyšeli jste někdy o želvuškách? Tak právě o těchto roztomilých tvorečcích vypráví dobrodružná pohádka pro nejmladší kosmoplavce.

  Želvušky jsou podivuhodná stvoření. I když je stěží uvidíte na vlastní oči – i ty největší totiž mají velikost makového zrnka – jsou téměř nesmrtelné. Podobně jako hrdinové z komiksových dobrodružství přežijí horko vařící vody i chlad vesmíru. Nevadí jim radioaktivní ani ultrafialové záření, snesou nejrůznější jedovaté plyny a vydrží tlak odpovídající tlaku dvě stě kilometrů pod zemským povrchem! A když je nejhůř a chybí potrava, želvuška se jednoduše uspí, aby se probudila klidně i po několika desetiletích v lepších časech. Přitom jsou tihle šestinozí tvorečkové roztomilí jako plyšoví medvídci.

  Co by se stalo, kdyby se s pomocí kouzelného sluchátka zvětšili tak, abychom se na ně nemuseli koukat mikroskopem, nýbrž – nejlépe dětskýma – očima? Tak právě to zjistíte v našem digitáriu! Díky hercům, loutkám, kouzelnému sluchátku i důmyslné projekci se tato houževnatá stvoření vydají z Kraví hory až k planetě Saturn, aby se po cestě setkala s nemotorným, ale dobrosrdečným Yettim, zápasila s ufouny Zlouny a nakonec neohroženě prozkoumala pozemský Měsíc.

   Dále doporučujeme

   Zábava
   Hvězdárna a planetárium Brno
   Top
   Divadlo
   Zábava

   Lumos - cafe • divadlo • bar
   Křížová 95/20, Brno

   Top
   Hudba
   Volný čas
   Zábava
   Divadlo Bolka Polívky
   Volný čas
   Zábava

   Dělnický dům Brno
   Jamborova 65, Brno

   Mohlo by vás zajímat

   Recenze
   Knihy
   Příběhy o upírech jsou ve světové popkultuře stále velmi atraktivní...
   Top
   Recenze
   Film
   Do kin nedávno zamířil další sequel ke známým Krotitelům duchů, který...
   Recenze
   Knihy
   Na první pohled vypadá tato kniha celkem nevinně. Se říct, že je to...
   Top
   Článek
   Film
   Herečka Claudia Cardinale slaví 86 a stále patří několik desetiletí...