Utržené sluchátko aneb Cesta na Měsíc

Během bláznivého dobrodružství se dozvíte, že cestovat vesmírem pomocí vysavače nebylo nikdy snazší, že není radno odšpuntovat Měsíc, a že užitečné mohou být i černé díry. Rozpustilá taškařice s písničkami, ve které nic není nemožné, naplní děti úžasem a radostí a na tvářích dospělých vykouzlí pobavený úsměv.

  Konání akce
  Více informací
  Vstupenky
  150-180 Kč
  Představení Utržené sluchátko aneb Cesta na Měsíc, Hvězdárna Brno. Magazín KULT* Brno

  Slyšeli jste někdy o želvuškách? Tak právě o těchto roztomilých tvorečcích vypráví dobrodružná pohádka pro nejmladší kosmoplavce.

  Želvušky jsou podivuhodná stvoření. I když je stěží uvidíte na vlastní oči – i ty největší totiž mají velikost makového zrnka – jsou téměř nesmrtelné. Podobně jako hrdinové z komiksových dobrodružství přežijí horko vařící vody i chlad vesmíru. Nevadí jim radioaktivní ani ultrafialové záření, snesou nejrůznější jedovaté plyny a vydrží tlak odpovídající tlaku dvě stě kilometrů pod zemským povrchem! A když je nejhůř a chybí potrava, želvuška se jednoduše uspí, aby se probudila klidně i po několika desetiletích v lepších časech. Přitom jsou tihle šestinozí tvorečkové roztomilí jako plyšoví medvídci.

  Co by se stalo, kdyby se s pomocí kouzelného sluchátka zvětšili tak, abychom se na ně nemuseli koukat mikroskopem, nýbrž – nejlépe dětskýma – očima? Tak právě to zjistíte v našem digitáriu! Díky hercům, loutkám, kouzelnému sluchátku i důmyslné projekci se tato houževnatá stvoření vydají z Kraví hory až k planetě Saturn, aby se po cestě setkala s nemotorným, ale dobrosrdečným Yettim, zápasila s ufouny Zlouny a nakonec neohroženě prozkoumala pozemský Měsíc.

   Dále doporučujeme

   Hudba
   Zábava

   Tržnice Brno
   Zelný trh 14–16, Brno

   Top
   Hudba
   Zábava

   Hotel Cosmopolitan Bobycentrum
   Sportovní 559/2A, Brno

   Zábava
   Hvězdárna a planetárium Brno
   Rodina
   Zábava

   Tenisové kurty Brno Chrlice
   Blümlova 783/21, Brno

   Mohlo by vás zajímat

   Top
   Článek
   Umění
   Jediná brněnská galerie zaměřující se výhradně na fotografii letos v...
   Top
   Rozhovor
   Festival
   Letošní festival Meeting Brno nese motto „od traumatu k naději“...
   Recenze
   Divadlo
   Divadlo Bolka Polívky prožívá turbulentní rok. Nejprve ho na Jakubáku...
   Článek
   Ostatní
   Ať už neodoláte lákavě barevným sladkým koktejlům, elegantnímu vínu...