Top

Holistická jóga

Zažijte jógu, která funguje mnohem hlouběji.Jógu, která vás protáhne a zároveň mentálně osvěží. Jóga ve své podstatě funguje celostně oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši. Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky.
Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe. Seminář pro nápravu držení těla a redukci stresu vám poskytne jednoduché, ale účinné techniky, jak se navrátit zpátky k sobě - do harmonie těla a mysli. Nejde nám o dokonalost formy, ale o hluboký obsah.
Workshop je otevřen všem bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti. Budete protahovat a posilovat svoje tělo, ladit svůj dech a hluboká relaxace vám poskytne hluboké uvolnění a osvěžení.

Konání akce
Místo
Místo konání textově

Yoga ID Brno
Poštovská 3, Brno

Více informací
Vstupenky
1 590 Kč
Top
Akce Holistická jóga, Yoga ID Brno. Magazín KULTINO* Brno
SMS Ticket ID
42740

Věnujeme se především těmto rovinám:
Fyzické tělo
Průpravná cvičení a jógové pozice slouží k uvědomění si svého těla a jeho nastavení do osy, kdy páteř a klouby jsou v optimálním nastavení.
Dech
Ladění dechu nám umožňuje zvýšit energetický potenciál celého těla, skrze prohloubení nádechu a výdechu a z toho plynoucí masáže všech vnitřních orgánů.
Relaxace
Stres se ve formě napětí ukládá v našem těle, pomocí hluboké relaxace půjdeme do hloubky k celkovému uvolnění skrz naskrz.

O lektorovi:
Martin Wagenknecht:
Józe se věnuji od roku 2008, kdy mě naprosto uchvátila ashtanga vinyasa jóga a její dynamičnost a “tah na branku”. V letech 2012–2014 jsem třikrát, vždy na více než tři měsíce, pobýval v jihoindickém Mysore, hlavním městě ashtanga vinyasa jógy, kde jsem byl certifikován k výuce první (2012) a druhé série (2014). Abych rozšířil svoje povědomí o jiných jógových směrech, jógové filosofii a hlubších souvislostech jógové praxe a fungování lidského těla jsem studoval a úspěšně zakončil kurz učitele hatha jógy II. třídy České akademie jógy ve spolupráci s FTVS (2015). Vedle toho jsem absolvoval kurz súfijské jógy Borise Tichanovského (2015), v rámci sebepoznávání jsem pobyt ve tmě dle tibetského rituálu jangtik (třikrát v období 2014–2015) a kurz shiatsu (2017 a 2019). V současné době se vedle jógy věnuji také qigongu.

Dále doporučujeme

Festival
Volný čas
Vzdělávání

První Patro Brno
Dominikánská 342/19, Brno

Festival
Volný čas
Vzdělávání

První Patro Brno
Dominikánská 342/19, Brno

Volný čas
Vzdělávání

Klub cestovatelů Brno
Veleslavínova 14, Brno

Volný čas
Vzdělávání

Klub cestovatelů Brno
Veleslavínova 14, Brno

Mohlo by vás zajímat

Recenze
Knihy
Na první pohled vypadá tato kniha celkem nevinně. Se říct, že je to...
Top
Článek
Film
Herečka Claudia Cardinale slaví 86 a stále patří několik desetiletí...
Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...
Článek
Bydlení
Rádi byste rekonstruovali svoji nemovitost? Potřebujete zateplit dům...