Top

Police Symphony Orchestra & Tomáš Klus

Hudba pro uši i pro duši

Police Symphony Orchestra, mladý nadšenecký orchestr z Police nad Metují, a Tomáš Klus, populární písničkář, textař a skladatel. Již poněkolikáté se potkají na jednom pódiu – tentokrát při neobyčejném benefičním projektu. Tomáš Klus o Police Symphony Orchestra napsal, že jej hluboce a trvale zasáhlo nadšení a hudební um tohoto hudebního tělesa. A každý, kdo měl příležitost navštívit jejich společný koncert, může potvrdit, že jde o pocity vzájemné a že se hudební nadšení živelně přelévá mezi diváky.

Konání akce
Více informací
Vstupenky
550-1650 Kč
Top
Koncert Police Symphony Orchestra & Tomáš Klus, Bobycentrum Brno. Magazín KULT*  Brno

Koncert má ovšem ještě jeden podstatný rozměr. Celý výtěžek bude věnován na činnost celosvětové charitativní organizace Mary’s Meals. 

Ta aktuálně zajišťuje jídlo ve školách pro téměř 2,5 milionu dětí z nejchudších regionů světa a zakoupením vstupenky zajistí návštěvníci stravování pro jedno, dvě nebo tři děti na celý školní rok. A protože veškeré náklady na uspořádání akce jsou plně hrazeny ze soukromých zdrojů, hudební zážitek diváků se stoprocentně promění v naději na lepší budoucnost pro děti, které jídlo podávané ve škole motivuje k pravidelné školní docházce. Koncert je pořádán u příležitosti 5. výročí vzniku české pobočky a návštěvy Magnuse MacFarlane-Barrowa, který Mary's Meals před více než dvaceti lety založil.

Dále doporučujeme

Hudba

Cabaret des Péchés
Dominikánské nám. 656/2, Brno

Top
Hudba
SONO Centrum
Hudba

Kostel sv. Janů
Minoritská 1, Brno

Top
Hudba
Volný čas
Zábava
Divadlo Bolka Polívky

Mohlo by vás zajímat

Recenze
Knihy
Příběhy o upírech jsou ve světové popkultuře stále velmi atraktivní...
Top
Recenze
Film
Do kin nedávno zamířil další sequel ke známým Krotitelům duchů, který...
Recenze
Knihy
Na první pohled vypadá tato kniha celkem nevinně. Se říct, že je to...
Top
Článek
Film
Herečka Claudia Cardinale slaví 86 a stále patří několik desetiletí...