Na minutku

Bastlfest se blíží

Bastlfest – festival kutilství, Vida Science Centrum, magazín KULT* Brno
Volný čas

O víkendu 11. a 12. listopadu se v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! uskuteční Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu. Akce spojuje tradici českého kutění s novými trendy a technologiemi a mezi návštěvníky je mimořádně oblíbená. 

Bastlfest pořádá VIDA! už poosmé. Zájemci tu najdou skoro patnáct vystavovatelů, kteří dohromady nabídnou téměř dvě desítky nejrůznějších aktivit. „Těšíme se, že u nás bude opět sklárna nebo Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty. Jedná se o hry vytvořené ze dřeva, kovu, kamení, bavlny nebo dokonce z paroží. Nově se budou slepovat vagónky do nekonečného vláčku,“ prozradila hlavní organizátorka akce Markéta Ledvinová a doplnila: „Dílen pro děti i dospělé bude celá řada. Přijďte si užít řezání, šroubování, stloukání, ale i pájení, výrobu papírových modelů nebo si sešijte vlastního re-plyšáka ze starých hraček.“ 

Bastlfest – festival kutilství si užijí děti i dospělí. Kromě vlastnoručně vyrobených drobností si z něj zájemci odnesou nezapomenutelné zážitky na společné tvoření. Nejrůznější kutilské aktivity hrají důležitou roli v nabídce VIDA! i během roku. Kromě výukových programů pro školy je tu například prostor nazvaný Bastlírna, který je už pět let součástí expozice.

Vstup na Bastlfest je v ceně vstupenky do expozice VIDA!.

Top
Zábava

Křížkovského 554/12, Brno

Další představení v místě

Volný čas
Zábava
VIDA! science centrum