Článek

Bespoken Store – proč stojí za návštěvu?

Bespoken, Michal Zmrzlý, pánské a dámské oděvy, magazín KULT* Brno
Móda

Tento rok otevřel oblíbený online prodejce košil svůj první kamenný obchod – Bespoken Store. A k široké nabídce košil na míru přidal obleky a saka. Pokud se ptáte, zda Bespoken Store stojí za návštěvu, pak musíme říci, že ano a důvodů je mnoho. 

Lze asi očekávat, že se krejčí postará o to, abyste dostali oblečení ve střihu respektujícím vaši postavu. Bespoken jde ale dál. Oblečení z jejich dílny musí vždy splňovat dva parametry. Zaprvé musí sedět tak, aby dalo vyniknout dokonalostem vaší postavy a zakrýt jakoukoliv její nedokonalost. Zadruhé musí být pohodlné tak, aby bylo líto vám ho na konci dne sundat.  

S tím souvisí i maximalistická péče o zákazníky. „Klademe si za cíl, aby každý klient byl z oblečení nadšený a aby se na jeho nošení těšil. S každým zákazníkem diskutujeme jeho potřeby a pomáháme mu vyladit šatník tak, aby odpovídal jeho vkusu a životnímu stylu. A hlavně, aby se v oblečení Bespoken cítil jednoduše skvěle,“ vysvětluje Michal Zmrzlý, spoluzakladatel Bespoken.

c

Látky, ze kterých Bespoken šije, oba majitelé vybírají velmi pečlivě. Mnoho z nich zkouší „na vlastní kůži“. Před tím, než je nabízejí zákazníkům, je sami nosí, aby se ujistili, že jsou dostatečně dobré i pro jejich zákazníky. V nabídce je samozřejmě i mnoho látek ve stále populárnější nežehlící úpravě. Látky ze vzorníků Bespoken jsou navíc díky své dlouhovlákné struktuře také mimořádně pevné. Nestane se vám tedy, že by se košile nebo oblek roztrhl, a to ani při sebevětších vylomeninách a vysoké námaze materiálu. S použitím kvalitních, neošizených materiálů totiž dostáváte oděv, který vám bude sloužit dlouhé roky.

Také čtěte
Bespoken, Michal Zmrzlý, pánské a dámské oděvy, rozhovor, magazín KULT* Brno
Spoluzakladatel a jednatel společnosti Bespoken Michal Zmrzlý se již šestým rokem věnuje šití...

A díky tomu šetříte nejen svoji peněženku, ale i životní prostředí. Pokud se na svůj Bespoken slow fashion šatník podíváte optikou cost-per-wear, neboli cenou za jedno nošení, zjistíte, že v případě košil se v průměru můžete dostat na 30 Kč za jedno nošení. V případě méně kvalitní masově vyráběné konfekce je to ale běžně až 100 Kč za jedno nošení. Navíc výroba průměrné košile „stojí“ přibližně 2 500 litrů vody a trvanlivost kvalitní košile z dlouhovlákné bavlny je až 10x vyšší, než košile z řad nekvalitní konfekce. Sečteno podtrženo – koupí jedné kvalitní košile můžete ušetřit až 6 500 Kč a současně 22 500 litrů vody. V Bespoken pevně věří, že tato matematika dává smysl. 

Látky, ze kterých Bespoken šije, oba majitelé vybírají velmi pečlivě. Mnoho z nich zkouší „na vlastní kůži“. Před tím, než je nabízejí zákazníkům, je sami nosí, aby se ujistili, že jsou dostatečně dobré i pro jejich zákazníky. V nabídce je samozřejmě i mnoho látek ve stále populárnější nežehlící úpravě. Látky ze vzorníků Bespoken jsou navíc díky své dlouhovlákné struktuře také mimořádně pevné. Nestane se vám tedy, že by se košile nebo oblek roztrhl, a to ani při sebevětších vylomeninách.

Bespoken s. r. o.

Adresa showroomu:
Minská 5, Brno 616 00
web: www.bespoken.cz

Mohlo by vás zajímat

Článek
Ostatní
Ať už neodoláte lákavě barevným sladkým koktejlům, elegantnímu vínu...
Top
Rozhovor
Byznys
Letní festivaly nebo sportovní akce si jen těžko umíme představit bez...
Top
Článek
Historie
Zámek v Kuníně si v letošním roce připomene 20 let od svého...
Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...