Na minutku

Divadlo Radost představuje hravou premiéru A pak se to stalo

A pak se to stalo!, divadlo Radost, magazín KULT*ino Brno
Divadlo

Divadlo Radost nás zve na premiéru představení A pak se to stalo! dne 16. února 2024. Toto hravé představení přináší svět současných dětí s jejich neomezenou fantazií a humorem. Autorská adaptace od Veroniky Trokšiarové a Venduly Borůvkové, která byla silně ovlivněna výtvarným stylem Laury Černákové, pracuje s několika příběhy z knihy Ester Staré A pak se to stalo! a přidává k nim další „dospělé pravdy”.  Ale vše bez poučování, zdvižených prstů a příliš vážného tónu.

Představení se věnuje absurditám, které děti slyší od dospělých, včetně různých varování a rad, které se zdají nesmyslné, ale přesto jsou jim často předkládány. Diváci budou moci sledovat, jak se tyto fantastické nápady rozvíjejí, a budou připomenuty, jak bylo jako dítě legrační je brát vážně. Například, kolikrát jste slyšeli, že když budete jíst ve stoje, budete mít tlusté nohy, nebo že pokud sníte žvýkačku, zalepí se vám střeva? Tato představení se s těmito absurdními věcmi vypořádávají a ukazují, co by se stalo, kdyby se tyto nesmysly staly skutečností.

Divadlo Radost přináší vtipné, kreativní a hravé představení, které nám připomíná, že dětství bylo plné nevinné fantazie a radostných chvilek. A pak se to stalo! bude určitě zábavným zážitkem pro celou rodinu.

Název představení: A pak se to stalo!
Premiéra: 16. února 2024
Místo konání: Divadlo Radost
Autorská adaptace: Veronika Trokšiarová a Vendula Borůvková
Výtvarný styl: Laura Černáková

Více informací a vstupenky: Webová stránka Divadla Radost

Top
Divadla

Bratislavská 216/32, Brno

Další představení v místě

Top
Divadlo
Divadlo Radost

Velká scéna

Top
Divadlo
Divadlo Radost

Velká scéna

Top
Divadlo
Divadlo Radost

Velká scéna

Divadlo
Divadlo Radost

Velká scéna