Na minutku

Hradozámecká noc na zámku Kunín - Tajemný příběh hraběnky Marie Walburgy

Hradozámecká noc 2024, zámek Kunín, magazín KULTINO* Brno
Historie
Foto: Lenka Malinová

Předposlední prázdninovou sobotu se na zámku Kunín odehraje nezapomenutelná Hradozámecká noc plná tajemství a elegance. Těšit se můžete na netradiční kostýmované prohlídky, setkání s hraběnkou Walburgou a její tajné noční dobrodružství.

Kromě toho budou k dispozici volně přístupné výstavy, projekce filmů a světelná show, které celou událost ještě více oživí. Přijměte pozvání na atmosférický večer plný historických postav a dobové hudby, který vás přenese do světa starých šlechtických tradic.

Čeká vás nezapomenutelná Hradozámecká noc, která se ponese ve znamení tajemného příběhu z dob dávno minulých. Hraběnka Marie Walburga, žijící se svým manželem Klemensem Aloysem Josefem hrabětem von Truchsess-von Waldburg-Zeil, nadporučíkem císařského polního pluku, se jednoho dne dozvěděla o konání šlechtického maškarního plesu v Brně. Tento příběh, který vyprávěla stará hraběnka Bredová baronovi, ožije před vašima očima. Ocitnete se přímo v centru dění a stanete se svědky oné tajemné noci a tajného odjezdu hraběnky Marie Walburgy. 

Časy prohlídek: 19:00, 19:30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00 hodin. Na večerní a noční prohlídky zámku doporučujeme rezervace předem na adrese: kunin@muzeumnj.cz nebo na tel. 556 749 420. Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před konáním příslušné prohlídky.

Hrady a zámky

Kunín 1, Kunín

Další představení v místě

Top
Volný čas
Zábava
Zámek Kunín
Top
Festival
Volný čas
Zámek Kunín