Na minutku

IGNIS BRUNENSIS startuje v sobotu 10. června na Brněnské přehradě. Nad hladinu znovu vzlétnou i dvě stovky dronů

RegioJet, Ignis Brunensis, Ignis Drone show, festival zábavy Brno. Magazín KULT* Brno
Festival
Nad hladinu Brněnské přehrady zavítá již 26. ročník světové přehlídky ohňostrojů

Šestadvacátou mezinárodní soutěž uměleckých ohňostrojů REGIOJET IGNIS BRUNENSIS zahájil 27. května 2023 nad hradem Špilberk ohňostroj s názvem „V dobré náladě“. Hlavní část soutěže, jež potrvá až do 21. června 2023, se bude soustředit na hladině Brněnské přehrady s podtitulem Winner of Winners a vybere absolutního vítěze z laureátů minulých ročníků.

Diváci v celkem čtyřech dnech uvidí vždy od půl jedenácté večer velkolepý ohňostroj. Před těmi sobotními se navíc můžou i letos těšit na mimořádná představení IGNIS DRONE SHOW. Dvě světelné produkce spojené s hudbou, každá s dvěma sty drony, budou tvořit animované obrazy na obloze nad hladinou Brněnské přehrady.

U dronových show je z technických a bezpečnostních důvodů třeba v případě deštivého počasí nebo silnějšího větru počítat se změnou času nebo přesunu termínu. Aktuální informace ke konání IGNIS DRONE SHOW proto budou na webu festivalu, sociálních sítích nebo přímo ve vysílání Rádia Krokodýl 103 FM, které zajišťuje ke všem produkcím i hudební doprovod.

RegioJet, Ignis Brunensis, Ignis Drone show, festival zábavy Brno. Magazín KULT* Brno

Podrobný rozpis všech ohňostrojů i dronových představení naleznete na webu ignisbrunensis.cz