Článek

Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků

Článek Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků. Magazín KULTINO* Brno
Bydlení

Jedinečné snímky ze svého života si nejčastěji prohlížíme v mobilních zařízeních nebo je průběžně prezentujeme na sociálních sítích. Ty nejlepší vzpomínky ale nechceme držet jen v neosobní virtuální formě. K tomu nám může být nápomocné pořízení fotoobrazů!

Abychom docílili optimálního efektu, je dobré přemýšlet nejen o tom, v jaké výšce je pověsit, ale i o tematickém uspořádání v jednotlivých místnostech.Ve vstupních halách, na chodbách a u schodišť sklízí velké úspěchy rodinné fotky, fotky domácích mazlíčků či zachycené okamžiky největších úspěchů. Vystihují totiž naši podstatu. Obývací pokoj je prostor přímo ideální pro umístění snímků krajiny, měst či přírodních jevů. Nad sedací soupravu se vejde celá galerie! Budou nejen krásnou dekorací, ale i námětem na téma konverzace s přáteli.

Také čtěte
Tiskni online cz, fotoobrazy, magazín KULT* Brno
Každý člověk se snaží nějak si zútulnit svůj domov. Někdo sbírá dekorační předměty, někdo nedá...

Na volnou stěnu u jídelního stolu se nebojte vhodně umístit i více menších obrazů. Například cizokrajných pokrmů, které jste na svých cestách ochutnali. Nejenže budou vzpomínkou, ale třeba i odpovědí na otázku, co si dnes dát k jídlu. Doporučuji všechny motivy tisknout ve stejném stylu, aby byla galerie ucelená a harmonická, ať už se rozhodnete pro lemované okraje anebo tisk přes hranu.

Článek Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků 1. Magazín KULTINO* Brno

Samostatné téma jsou ložnice. Jedno z východních učení doporučuje, že pro upevnění vztahu by všechno, co do této místnosti dáte, mělo být v páru. Včetně obrazů. Jejich téma je přitom v ložnici jasně dané: jen vy dva! V případě, že se vám kompozice dvou obrazů nelíbí, můžete vytvořit jeden veliký, třeba koláž plnou emocí a významných okamžiků. Samozřejmě se sudým počtem fotek.Pokud se ale přece jen rozhodnete vtisknout ložnici osobitý charakter, pak se obklopte tím, co máte rádi. Výběr fotografií do dětských a studentských pokojů nechte na těch, kteří je užívají. Nejenže získají pocit důležitosti, ale především – je to jejich prostor.

Článek Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků 2. Magazín KULTINO* Brno

Zapomínat bychom neměli ani na koupelnu, ačkoli to není běžné. Proto prosím, nedávejte obklady na všechny stěny, pokud to není vyloženě nutné! Vytvořte zde naopak prostor pro vaše úchvatné snímky například podmořského světa nebo fotku stop vašeho dítěte na písečné pláži.
Na závěr si dovolím přidat pár zajímavých rad, kterými disponuje internet. Nedoporučuje se vystavovat obrazy, které podporují sebevražedné myšlenky. Například pohled na prázdné molo končící vodou. Skandinávský styl zvýrazníte fotoobrazy s motivem detailů rostlin v pískových odstínech. Vtipálek se může prezentovat fotoobrazem s karikaturou.A jedna osobní poznámka nakonec. Ať už si k srdci vezmete jakoukoli radu či návod, mějte na mysli, že prioritou by vždy měla být radost a spokojenost z toho, co vás obklopuje.

Článek Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků 3. Magazín KULTINO* Brno
Článek Kam správně umístit fotoobrazy výjimečných okamžiků - logo. Magazín KULTINO* Brno

Tiskni online, s.r.o.

www.tiskni-online.cz
info@tiskni-online.cz

Mohlo by vás zajímat

Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...
Článek
Bydlení
Rádi byste rekonstruovali svoji nemovitost? Potřebujete zateplit dům...
Článek
Ostatní
Byl jednou jeden dům, kde panoval klid a pohoda. Avšak jednoho dne...
Rozhovor
Byznys
Úspěšně podnikat zdaleka nemusejí jen lidé středního a vyššího věku...