Na minutku

Kingdom Come Deliverance 2: Nové dobrodružství ve středověké Evropě s českým dabingem

Kingdom Come: Deliverance 2, games, PC, magazín KULTINO* Brno
Zábava

Fanoušci populárního RPG Kingdom Come: Deliverance se mohou těšit na pokračování. Studio Warhorse Studios oznámilo pokračování druhého dílu této úspěšné série, která je zasazena do středověkého prostředí. Kingdom Come: Deliverance 2 slibuje ještě větší dobrodružství, nové příběhy a zdokonalený herní zážitek.

Druhý díl středověkého RPG má být hotový ještě letos a fanoušci se mohou těšit na navazující příběh a zdokonalený herní zážitek. Slibuje se, že hra bude ještě rozsáhlejší než první díl, a že hráči se opět ponoří do ponuré atmosféry pozdního středověku, tentokrát s propracovanými tuzemskými památkami. 

Nový trailer odhaluje, že pokračování bude stavět na stejných základech jako první díl, ale s vylepšeným herním zážitkem díky většímu výkonu dnešního hardwaru. Druhý díl je plánován na konec roku a přináší dvojnásobně větší herní svět a zároveň je slibován "filmový zážitek" díky množství příběhových animací. Nový příběh se bude odehrávat v okolí Kutné Hory, bohatého města díky stříbrným dolům na začátku 15. století. Hráči se mohou těšit na detailně zpracovanou krajinu a příběhové animace, které mají vytvořit dojem "filmového zážitku". Zároveň bude zachován náročný soubojový model z prvního dílu a hráči budou mít maximální svobodu v řešení různých situací.

Jedním z klíčových prvků hry bude propracovaný karmický systém, který bude reagovat na každou akci hráče. "Neexistuje žádný správný způsob, jak hrát, záleží jen na vašich prioritách," říká se v tiskové zprávě. Hra tak nabízí hráčům možnost rozhodovat se, jak se budou vyrovnávat s překážkami, ať už skrze boj nebo diplomacii. Přesně to, co si většina fanoušků od pokračování přála.