Na minutku

Kočičí dobročinnost v Brně: Daruj Kelímek a podpoř Kryšpín na Provázku!

Brněnská kočičí charita Kryšpín, Kryšpín na Provázku, magazín KULT* Brno
Ostatní

Brněnská kočičí charita Kryšpín se nebojí originálních nápadů na pomoc. Na vánočních trzích  lidé mohou darovat svůj prázdný kelímek od vánočního nápoje, a tím podpořit kočičí útulky. Navíc, brněnské Divadlo Husa na provázku se přidává k akci a pořádá 9. prosince adventní jarmark Kryšpín na Provázku.

Charitativní kočičí spolek Kryšpín působí v Brně již tři roky a za tu dobu se mu podařilo sehnat tři miliony korun pro moravské kočičí útulky. Vánoční období přináší novou možnost podpořit tuto organizaci – akce Daruj Kelímek. Stačí darovat prázdný kelímek od některého z vánočních nápojů na brněnských trzích a přispět tak dobročinným činům Kryšpína. 

Nadšení z minulých ročníků této akce nezaznamenali pouze návštěvníci, ale přidalo se i brněnské Divadlo Husa na provázku. Dne 9. prosince 2023 uspořádají adventní jarmark Kryšpín na Provázku, kde můžete zakoupit originální dárky a zároveň podpořit činnost kočičích útulků. V loňském roce se podařilo vybrat 2.912.312 Kč, což pomohlo téměř tisícovce koček v nouzi. Transparentní účet umožňuje sledovat, jak jednotlivé příspěvky pomáhají. Kromě tradičního přispívání na vánočních trzích lze přispět i online, a to na transparentní účet číslo 123-8544760207/0100.

Kryšpín na Provázku není jen jarmark, ale i příležitost potkat se s lidmi, kteří se starají o kočky v nouzi, a přispět k pokrytí nákladů na jejich provoz. Přijďte, buďte součástí této kočičí dobročinné události a dejte najevo, že vánoční doba je i o štědrosti vůči našim čtyřnohým přátelům!

  • Daruj Kelímek: 24. 11. – 23. 12. 2023
  • Kryšpín na Provázku – adventní jarmark: 9. 12. 2023, 13:00-19:00
  • Podpora online prostřednictvím transparentního účtu číslo 123-8544760207/0100.