Na minutku

Letní scéna divadla Bolka Polívky způsobí divadelní zemětřesení na Kraví Hoře

letní scéna Divadlo Bolka Polívky 2023, magazín KULT* Brno
Divadlo

Letní scéna Divadla Bolka Polívky se opět vrací do amfiteátru na Kraví hoře v 8. ročníku. Představení se budou konat na klasickém místě v zadní části areálu koupaliště od 16. června do 31. července 2023. Na programu najdete osvědčené repertoárové pecky z domácí scény, žhavé novinky i hostování spřátelených divadel.

Těšte se, že se pod širým nebem představí novinka Fichtl, v němž se Pavel Liška a Michal Isteník vracejí do doby, „kdy život běžel na jeden válec“. Do doby, kdy nebyl internet, ale zato všude zněla Internacionála. Nebude chybět ani DADA Revue, autorská inscenace performera Pavola Seriše, balancující na hranici divadla a stand-up comedy. Milovníky klasiky potěší  DNA, Šašek a syn, Šest tanečních hodin a další. Díky hostování se představí Čtyři dohody, Pátá dohoda, Sex pro pokročilé, Otevřené manželství, Pánský klub a další.

Amfiteátr na Kraví hoře rozezzní i hudba. Koncert Vlasty Redla bude na programu 13. července a koncert Ondřeje Rumla s Matej Benko Quintetem 18. července. Šansoniérka Szidi Tobias zazpívá 25. července a Aneta Langerová vystoupí 27. července v rámci svého turné Dvě slunce 2023.

Podrobnosti k programu letní scény najdete: letniscena.divadlobolkapolivky.cz