Na minutku

Letní zážitky na každé stránce: Nové číslo magazínu KULTINO*

nové číslo magazínu KULTINO* Kultino 02/2024, Festivaly, Léto, Hudba, Rozhovory, magazín KULTINO* Brno
Volný čas

Přichází nové číslo magazínu KULTINO*, a s ním nepřehlédnutelná dávka letních aktivit a zážitků. Rozhovory se zajímavými osobnostmi, tipy na oddechové aktivity a cestování pod širým nebem – to všechno a mnohem víc vás čeká v tomto osvěžujícím vydání.

Zajímá vás nový trend cestování nazvaný bikepacking? V článku se dozvíte více o této fascinující formě dobrodružství, která vás možná přiměje vyrazit na cestu s koly. Pokud zůstáváte raději v pohodlí domova, můžete si užít virtuální cestování prostřednictvím knihy "Po stopách českých filmů a pohádek", kterou jsme pro vás pečlivě zrecenzovali.

Nenechte si ujít ani nabídku brněnských letních festivalů a divadelních scén, které nabídnou široké spektrum kulturních zážitků. Od návratu Letních shakespearovských slavností na Špilberk po koncert Kathy Kelly z The Kelly Family v Tišnově, kterou jsme pro vás exkluzivně vyzpovídali. A to všechno ještě doprovázejí rozhovory s písničkářem Pokáčem a Martinem Hanákem, vynálezcem vratných kelímků, které jsou nepostradatelnou součástí každé letní akce.

Také čtěte
Kathy Kelly, Kelly Family, Rozhovor, Festival Unicef, magazín KULTINO* Brno
Do Tišnova se po šestileté pauze vrací oblíbený festival Hudbou pro UNICEF. V přírodním areálu...

 

S KULTINO* si užijete letní zábavu na každé stránce!