Na minutku

Na Kreativním dni v Lužánkách se naladíte na jaro

Kreativní den v Lužánkách,Středisko volného času Lužánky, magazín KULT* Brno
Volný čas

Jak a kde načerpat energii po zimě? Při tvoření na Kreativním dni v Lužánkách! Program je zaměřený na aktivní odpočinek především pro dospělé a zároveň je to příležitost vyzkoušet v jediný den různé techniky jako výrobu přírodní kosmetiky, tvorbu ozdob ze skla nebo barefoot sandálů. Akci pořádá Středisko volného času Lužánky v neděli 2. dubna v centru Brna na Solniční.

Těšíte se na jaro a blížící se Velikonoce? Chtěli byste mít doma originální ozdobu z muránského skla nebo květin? Láká vás vyzkoušet něco netradičního, třeba malbu čínskou tuší? Jak je libo! Kreativní den je hlavně váš den, kde si program zvolíte sami. 

Workshopy pro začátečníky i pokročilejší tvůrce jsou určené dospělým a náctiletým od 14 let. Dvě dílny jsou pak pro děti od 6 let, aby rodiče nemuseli řešit hlídání. Organizace akce i vedení kurzů se ujaly zkušené lektorky z lužáneckého Rukodělného atelieru, který se kvůli rekonstrukci pracoviště Lidická dočasně přesunul na Solniční 12. Na kurzy je nutná rezervace předem, kapacita je omezená. Zájemci se mohou přihlásit na webu kreativniden.luzanky.cz.