Na minutku

Návrat oblíbených designových trhů: MINT Market se vrací do Brna

MINT Market, na dvoraně Městského divadla, magazín KULTINO* Brno
Volný čas

Moderně pojaté trhy MINT Market se po roční přestávce vrací do Brna. V sobotu 22. června se na dvoraně Městského divadla na Lidické ulici sejde více než 60 vybraných značek nabízejících módou, šperky, design, delikatesy, kosmetiku a další výrobky s důrazem na kvalitu a udržitelnost. Prostředí trhů nabídne přátelskou atmosféru a možnost osvěžit letní šatník od 10:00 do 17:00. Vstup je zdarma a bez bariér.

MINT Market je projektem, který vznikl z iniciativy skupiny nadšenců a od roku 2010 představuje platformu pro prezentaci lokálních designérů a malých firem. Trhy jsou známé svou uvolněnou atmosférou a širokým výběrem fair-trade, eko, bio, zerowaste nebo upcycled výrobků. Podpora malých a lokálních značek je pro organizátory jednou ze základních myšlenek projektu. V roce 2023 se konalo 58 prodejních dní v rámci 48 MINT Marketů, které navštívilo přes 1 200 000 návštěvníků za celou dobu existence projektu.

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webuhttps://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-72,  ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/1429520220990317/nebo na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.cz.  

 

Top
Divadla

Lidická 1863/16, Brno

Další představení v místě

Divadlo
Městské divadlo Brno

Hudební scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Činoherní scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Hudební scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Činoherní scéna