Na minutku

Nenechte si ujít přehlídku těžební a stavební techniky EXPO Lesní lom

Expo Lesni Lom Lisen, přehlídka těžební a stavební techniky. Magazín KULT* Brno
Volný čas
Lesní lom v Brně-Líšni opět přivítá přehlídku těžební a zpracovatelské techniky.

V pořadí již 13. ročník ojedinělé přehlídky, jejíž oborové členění pokrývá proces zpracování nerostných surovin od začátku až do konce, se uskuteční v lokalitě Lesního lomu v Brně-Líšni. Na několika etážích lomu přitom bude možnost vidět nejnovější manipulační techniku od více než pěti desítek společností.

Vystavovatelé z České republiky, Slovenska i Polska letos ve dnech 13. – 15. června 2023 předvedou, kromě stavebních a těžebních strojů světoznámých značek, také práci s mobilními drtiči a třídiči, pásovými rypadly či nakladači. Nebude chybět široké portfolio doplňků, jakými jsou průmyslová síta, motory, měřící nebo čerpací technika, či technická řešení pro potřeby ochrany životního prostředí. Část vystavovatelů také využije možnost předvést svoje zařízení během praktických ukázek.

Jedinečnou přehlídku bude možné navštívit ve všedních dnech vždy od 9 do 17 hodin za daných bezpečnostních pokynů. Všem návštěvníkům je proto vstup do veletržního areálu povolen pouze s ochrannou přilbou. Ať již vlastní, nebo za poplatek zapůjčenou na místě. Dětem do 15 let v doprovodu rodičů stačí helma cyklistická. V celém areálu lomu je možné platit pouze v hotovosti.

Více informací, včetně výše vstupného naleznete na stránkách Expa.