Na minutku

Patrik Hartl v novém StarDance, Zdeňka Chlopčíka střídá Jan Tománek v porotě

Stardance 2024, magazín KULTINO* Brno
Zábava
Foto: Česká Televize

Česká televize představila sestavu soutěžících pro nadcházející 13. ročník taneční show StarDance. Mezi tančícími se objeví i spisovatel Patrik Hartl, který se poprvé vydá na parket soutěžní show. Tříčlenná porota však nezůstane nedotčena – do ní se vrací tanečník a choreograf Jan Tománek, který nahradí dosavadního porotce Zdeňka Chlopčíka.

Letošní ročník StarDance nabídne zajímavou směsici soutěžících, mezi nimiž nebudou chybět osobnosti jako herec Filip Blažek, herec Oskar Hes, paralympionik Jiří Ježek nebo hudebník Ondřej Ruml. Česká televize již před pár dny odhalila také pětici ženských soutěžících, mezi nimiž figuruje herečka Marta Dancingerová, divadelní a filmová herečka Jana Paulová, bojová mistryně světa Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta Thuy a zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková.

Soutěž StarDance se stala tradiční součástí podzimního programu České televize od roku 2006 a již nyní se těší velkému zájmu diváků. Loňský 12. ročník dosáhl vysoké sledovanosti a překonal rekordy na sociálních sítích. S příchodem nových tváří do soutěže a změnou v porotě můžeme očekávat další zajímavé a napínavé taneční příběhy na obrazovkách.