Na minutku

Přijďte nakoupit originální dárky na MINT Market

MINT Market Brno No. 59, magazín KULT* Brno
Móda

Jediné designové trhy se svěží autorskou módou, originálními šperky, bio kosmetikou, papírenským zbožím, hračkami a delikatesami, které se konají po celé České republice – to je MINT Market. O víkendu 10. a 11. prosince se vrací, letos už naposledy, do svého rodného města. 

Ať už sháníte vánoční dárky na poslední chvíli nebo si jen chcete udělat radost, dorazte na poslední letošní MINT Market, který se opět uskuteční v celé budově Tržnice Brno na Zelném trhu. Tentokrát se můžete těšit na více než 100 českých, slovenských a ukrajinských tvůrců. Pro návštěvníky bude otevřeno v sobotu od 11:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 17:00. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. K nákupům zahraje svůj speciální set dvorní DJ MINT Marketu DJ Marthy.

Podpora malých a lokálních značek je od samého začátku jednou ze základních myšlenek našeho projektu,“ dodává principálka Lenka Šašková. Za 12 let existence se uskutečnilo více než 300 akcí, které navštívilo přes 1 200 000 návštěvníků.

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-59, ve facebookové události https://fb.me/e/2QZKRntck nebo na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.cz.  

 

Volný čas

Tržnice Brno, Zelný trh 250, Brno

Další představení v místě

Top
Volný čas
MINT Market
Top
Volný čas
MINT Market

Nová Zbrojovka, hala 76
Lazaretní 1/7, Brno

Top
Volný čas
MINT Market