Na minutku

Setkání Zdenka Merty s Leonou Machálkovou u klavíru v Městském divadle

Zdenek Merta, u klavíru, Leona Machálková, Městské divadlo Brno, *Magazín KULT* Brno*
Divadlo
Speciálním hostem Zdenka Merty bude Leona Machálková

Užijte si večer plný hudby se Zdenkem Mertou a jeho hostem Leonou Machálkovou u klavíru v pondělí 6. listopadu v 19 hod. na Činoherní scéně Městského divadla Brno. Zdenek Merta není jen skladatel a klavírista, ale také zpěvák, showman, vtipný společník a zábavný vypravěč. Diváci ho dobře znají i jako moderátora neobvyklé divadelně-hudební talk show Zdenek Merta u klavíru.

Je mi sympatická už proto, že pochází z Přerova, což je předměstí mé rodné vesnice Veselíčka – jsme tedy krajané. Společnou minulost máme i v divadle Semafor – to bych rád v našem brněnském představení akcentoval,“ popisuje Zdenek Merta. Ale to není všechno. Merta představí i koncertního mistra orchestru MdB Zdeňka Svozila a udělá malé okénko do muzikálu BASTARD, který divadlo uvede v této sezóně. Přijde také Lukáš Janota, Aleš Slanina a Mertova dcera Esther.

Milovníci hudby by si tuto jedinečnou událost rozhodně neměli nechat ujít, protože hudební večery Zdenka Merty totiž v MdB nereprízují, díky čemuž se pokaždé jedná o neopakovatelnou a zcela originální záležitost.

Přečtěte si více informací o akci a zarezervujte si vstupenky na webu divadla.

Top
Divadla

Lidická 1863/16, Brno

Další představení v místě

Divadlo
Městské divadlo Brno

Hudební scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Hudební scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Činoherní scéna

Divadlo
Městské divadlo Brno

Činoherní scéna