Na minutku

VÍTĚZ: Poutavá výprava do světa mužského srdce

Jan Budař a Petr Horký, Vítěz, krátký film, magazín KULT*ino
Volný čas

Jan Budař a Petr Horký, dvě výrazné osobnosti českého uměleckého prostředí, přicházejí s filmem a besedou, která rozehřeje každého diváka. Projekt VÍTĚZ není jen krátkým filmem, ale celým zážitkem spojeným s otevřenou debatou, která odhaluje hluboké vrstvy lidského života. Odvážně se dotýká témat otcovství, vztahů a osobního růstu.

Film VÍTĚZ, režírovaný Janem Budařem a Petrem Horkým, představuje emotivní cestu do nitra vztahu otce a syna. Snímek zasazený do poetických obrazů propojuje psychologické hloubky s autobiografickými prvky. Jan Budař exceluje nejen jako herec, ale i jako scenárista a režisér, a to ve dvojroli úspěšného spisovatele a svého otce, který hraje šachy se svým osmiletým synem. 

Beseda po promítání nabízí prostor pro otevřenou diskuzi nejen s tvůrci, ale i s diváky, kteří mohou klást dotazy či sdílet své životní zkušenosti. Setkání s Janem Budařem a Petrem Horkým slibuje nejen zábavu, ale i hluboké reflexe nad tématy, které formují lidské vztahy a životní rozhodnutí. Po programu následuje autogramiáda, která završí jedinečný zážitek z filmového i lidského setkání.

13. května / BRNO První patro od 19:00 hodin.