Článek

Vytvořte si potisk na tričko. Nebo rovnou na svých nápadech vydělejte

Tschock, potisk na tričko, magazín KULT* Brno
Móda

Vyjádřete se svobodně potiskem na tričku nebo třeba hrníčku. Řekněte o sobě na první pohled, že jste fanouškem nějakého seriálu, máte rádi sport, milujete psy nebo kočky, pivo nebo víno, nebo že máte pořádný smysl pro humor. Nebo obdarujte originálním dárkem vytvořeným na míru někoho blízkého.

Doba, kdy jste museli pro tričko s  potiskem chodit do copycentra, kde kvalita za moc nestála, protože potisk byl z  neprodyšné fólie a brzy se sloupal, je už dávno pryč. Tričko s  vlastním potiskem si dnes navrhnete na webu snadno sami. Vyberete si střih trička, barvu a velikost, nahrajete fotky nebo obrázky, přidáte vlastní text nebo doplníte obrázky z  databanky. Můžete si vybrat z  hotových motivů nebo dostupných šablon, které vám usnadní práci.

Jak si navrhnout potisk na tričko pomocí umělé inteligence

Pokud vám dochází nápady nebo grafika není vaše silná stránka, může vám s návrhem motivu pomoct umělá inteligence. Nástrojů na webu je spousta, nejznámější z nich jsou asi Midjourney nebo DALL-E. Vyzkoušet je můžete zdarma. Do zadávacího políčka (takzvaného promtu) můžete vložit jednoslovný nebo mnohem delší popis obrázku, který chcete vygenerovat. Můžete použít češtinu, angličtinu nebo jakýkoli jiný jazyk. Nebojte se v textu zadání použít emoce, např. naštvaná kočka. Zadání můžete upřesnit také tím, že popíšete pozadí obrázku, např. ve vodě, v  pralese, na poušti, v kavárně. Nebo upřesněte umělecký styl, např. hyperrealistický, Van Gogh nebo kubismus.

Tschock, potisk na tričko, magazín KULT* Brno

Jak vydělávat na potiscích na trička

Pro ty podnikavější je zde možnost nabídnout vlastní návrhy dalším zájemcům. Produktu dáte zajímavý název, krátký popisek a zařadíte do vhodné kategorie v nabídce. Pokud motiv neporušuje autorská práva, bude schválen a  brzy se objeví v  nabídce, kde si jej mohou zákazníci koupit třeba na tričku. Když si motiv někdo objedná, natiskne se a dodá zákazníkovi. Po zaplacení se vám připíše provize na účet. Můžete tak prodávat klidně i  vlastní merch na vlastním webu a nemusíte se starat o výrobu, sklad ani expedici.

Všechny zmiňované možnosti vás necháme zrealizovat u nás ve firmě T-shock. Jsme brněnská firma a  potiskem se zabýváme už 17 let. Ročně potiskneme přes sto tisíc triček a  jiných produktů. Můžete si u  nás přes web navrhnout jedno tričko, sadu triček na rozlučku se svobodou nebo pro celou partu, která jede na kolo. Také vám rádi pomůžeme s potiskem firemních triček, reflexních vest, montérek apod. Najdete u nás přes 50 tisíc motivů na všechna možná témata. Nebo si můžete vygenerovat obrázek pomocí umělé inteligence. Tiskneme i na textil z bio bavlny. 

Tschock, potisk na tričko, magazín KULT* Brno

T-shock – řekni to potiskem

Přesvědčte se na našem webu: www.t-shock.eu

Mohlo by vás zajímat

Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...
Článek
Bydlení
Rádi byste rekonstruovali svoji nemovitost? Potřebujete zateplit dům...
Článek
Ostatní
Byl jednou jeden dům, kde panoval klid a pohoda. Avšak jednoho dne...
Rozhovor
Byznys
Úspěšně podnikat zdaleka nemusejí jen lidé středního a vyššího věku...