Na minutku

Dexter: Original Sin – Nový prequel se představí na SkyShowtime

 Dexter, nazvaný Dexter: Original Sin, magazín KULTINO* Brno
Seriál

SkyShowtime uvede exkluzivně nový prequel k oblíbenému seriálu Dexter, nazvaný Dexter: Original Sin. Tento desetidílný thriller se odehrává 15 let před událostmi původní série a sleduje mladého Dextera Morgana (Patrick Gibson), který se ve 90. letech v Miami stává neobvyklým sériovým vrahem pod vedením svého adoptivního otce Harryho Morgana (Christian Slater). Kromě Gibsona a Slatera se ve filmu objeví i další výrazné herecké osobnosti.

Výkonný producent Clyde Phillips se vrací k projektu, který slibuje divákům nové dramatické napětí a emocionální hloubku, doprovázené působivými výkony hereckého obsazení. Dexter: Original Sin představuje nový pohled na ikonickou postavu Dextera Morgana a jeho temné morální dilema, zatímco se učí ovládat své temné impulsy ve světě kriminality a spravedlnosti.

Série Dexter: Original Sin slibuje zanechat stejně hluboký dojem jako původní série a nabízí fanouškům a novým divákům unikátní pohled na počátky Dextera Morgana. S kombinací talentovaného obsazení a napínavého scénáře se jedná o jeden z nejočekávanějších seriálových projektů tohoto roku.