Na minutku

Jakubák Open 2022 aneb Neboj se a cvrnkni si!

Jakubák Open 2022 aneb Neboj se a cvrnkni si!, Divadlo Bolka Polívky. Magazín KULT* Brno
Divadlo
Kuličkový cvrnk Bolka Polívky

Divadlo Bolka Polívky zahájí svou 29. sezónu 6. ročníkem turnaje ve stolních kuličkách a happeningem Jakubák Open 2022 aneb Neboj se a cvrnkni si! Oblíbená akce se po dvouleté covidové pauze odehraje ve středu 31. srpna od 16 hodin na Jakubském náměstí v centru Brna. Součástí „kuličkového“ odpoledne bude i zábava pro děti, příjemná hudba a občerstvení. Zahraje kapela VeHiBa, k ochutnání bude třeba zmrzlina ze „Zmrzkola“ Čokoládovny Minach.

Divadlo Bolka Polívky tak zve diváky zpátky do svého domovského hlediště za kostelem sv. Jakuba. Opona půjde vzhůru po dvou měsících letních scén pod hvězdnou oblohou poprvé hned 1. září představením Šašek a syn, ve kterém se na jevišti sejdou Bolek a Vladimír Polívkovi.

Novinkou v programu Divadla Bolka Polívky se stane jiskřivá talk show Adély Elbel a jejich hostů se stručným názvem S Adélou. Od října, vždy jednou měsíčně, populární stand-up komička a moderátorka pozve muže a ženu, aby s lehkostí a humorem rozprávěli o vztazích, o tom, co nás spojuje i rozděluje, o mužském a ženském pohledu na život a na svět.