Na minutku

Kinopremiéry 21. dubna

Filmové premiéry v kinech, 16. týden, magazín KULT* Brno
Film
Udělat z ženy muže není snadný úkol.

Jeden předpokládaný komerční trhák a několik zajímavých snímků rozprostřených napříč žánrovou paletou. Takové jsou aktuální kinopremiéry.

Romantická komedie Po čem muži touží zaznamenala v roce 2018 velkou diváckou odezvu, kterou ještě umocnilo její pozdější nasazení do televizního vysílání. Očekávané se právě stává skutkem – do kin přichází Po čem muži touží 2. Výměna těl dvou hlavních hrdinů se tentokrát odehraje v opačném gardu a na smích v sále je tudíž znovu zaděláno.

Znít možná bude také při sledování road movie Lvi jedou do Benátek, na níž se podíleli producenti hned ze čtyř evropských zemí včetně Česka. Zcela jiné reakce se pak dají očekávat u ruského kandidáta na Oscara pojmenovaného Uvolnit pěsti a u novinky slavného francouzského režiséra Jeana-Jacquese Annauda s výmluvným názvem Notre-Dame v plamenech

Na své si přijdou také děti a obecně milovníci slovensko-české animace. Rodinný seriál Mimi a Líza se totiž dočkal své již druhé více než hodinové podoby. Bude právě Mimi a Líza: Zahrada tím filmem, který si vyberete?