Na minutku

Knižní novinka Za zamčenými dveřmi od jedné z nejčtenějších autorek thrillerů současnosti Freidy McFadden

Nejnovější kniha Freidy McFadden Za zamčenými dveřmi, magazín KULT* Brno
Knihy
Zdroj: luxor.cz

Americká spisovatelka Freida McFadden si vysloužila své jméno mezi bestsellerovými autory díky thrilleru Pomocnice, jenž sklízí nebývalý ohlas. Ještě před ním však autorka vydala svou knihu Za zamčenými dveřmi, která již brzy zamíří do českých knihkupectví.

Kniha Za zamčenými dveřmi vypráví příběh zdánlivě obyčejné rodiny ze sousedství, v níž nic netušící dívka Nora Davisová vyrůstá. Zatímco si užívá šťastné a klidné dětství, v němž pohádkové příběhy snadno rozlišují mezi dobrem a zlem, její otec ve sklepě domova zavraždil už několik žen. Pohádka se tak v okamžiku promění v děsivou realitu, když na dveře jejich domu zaklepe policie a odvede Nořina otce na několik desítek let do vazby. V době, kdy Nora pracuje jako lékařka, se tísnivá minulost znovu přihlásí o slovo v podobě vraždy jedné z jejích pacientek. Ta se ale až příliš podobá způsobu, jakým vraždil její otec. Dokáže se Nora obhájit a přesvědčit policii, že je nevinná a nic ji s touto vraždou nepojí, ačkoli i ona sama má tíživá tajemství ukrytá za zamčenými dveřmi?

Nejnovější thriller Za zamčenými dveřmi autorky Freidy McFadden v českém vydání vychází 7. 2. 2024 v nakladatelství Kalibr.

Za zamčenými dveřmi

Za zamčenými dveřmi
Freida McFadden
Nakladatel: Kalibr
Počet stran: 240
Datum vydání: 7. 2. 2024