Na minutku

Love You Truly v Divadle poq. Sára a Max projdou love story i brutálním masakrem

Love You Truly, Divadlo poq, Alkoholičství, Eva Ventrubová, Jana Montorio, pandemie,
Divadlo
Nebezpečí je za okny, nebo i tady? Psychologické drama, nebo absurdní fraška?

Vítěznou hru původních koronaher soutěže Divadla v Řeznické Love You Truly uvede Divadlo poq v brněnském Alkoholičství. Přeneste se zpět v čase a připomeňte si, co dokáže pandemie v mezilidských vztazích. Na reprízu 2. dubna 2024 přijede dokonce sama autorka Jana Montorio až z Lucemburska. Budete mít možnost zapojit se do společné debaty po představení. Hrají Zuzana Černá, Ondřej Kokorský a Eva Ventrubová, též režisérka a autorka hudby. Drobných choreografií se chopila Klára Chardonnay Chlupáčková.

Představení pojednává o dvou lidech procházejících izolací způsobenou koronavirem. Sára a Max se milují. Vydrží ale jejich láska takový nápor? Oba si chtějí plnit své sny. On-line kurzy i domácí kvásek v jejich životě najednou začínají hrát roli a Happy Birthday dvakrát za sebou snad stačí.

„Mám ráda naději a také formát inscenovaného čtení. Divadlo poq jich má za sebou kromě hraných inscenací několik. Herci, se kterými spolupracujeme, v nich divákovi umožní jedinečný zážitek 2v1, jako by si přečetli knihu a zároveň viděli představení. Divákova představivost se zapojuje mnohem více,“ popisuje ředitelka Divadla poq Eva Ventrubová.