Na minutku

Pokáč Hurá k urně, ať pak není chmurně

Volíme prezidenta, prezident, Petr Pavel, Andrej Babiš, Volby, Pokáč, hudba, magazín KULT* Brno
Hudba

Dnes se otvírají volební místnosti pro druhé kolo prezidentských voleb, ve kterém Češi zvolí novou hlavu státu. Podle velké řady odborníků, ale i laiků letošní kampaň předčila veškerá jejich očekávání, co se týká hrubosti a špinavosti. Oblíbený písničkář Pokáč proto v nově vydaném songu Volíme prezidenta apeluje na všechny, aby přišli k volbám. Skladba patří do série Pokáčových rychlovek, které písničkář skládá exkluzivně pro rádio Frekvence 1.

Hurá k urně, ať pak není chmurně,“ říká Pokáč k novince.  V refrénu zpívá: Volby, jsou tady volby!  Vol koho chceš, hlavně k nim běž!“ V dalším textu zdůrazňuje, že letos jsou volby opravdu samá špína, hnus a lež, proto si každý má velmi dobře rozmyslet, koho pošle na Hrad. Jako příklad uvádí, že se v rodinách lidé hádají nebo si na sítích nadávají.  Nicméně ať už to dopadne jakkoliv, tak jsou prý horší věci v životě. Skladba je opět doprovázená velmi vtipným videem, které určitě stojí za přehrání.  

Skladba Volíme prezidenta patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1, které skládá Pokáč exkluzivně pro Frekvenci 1.