Na minutku

Tom Hanks ve filmu omládne o 50 let. Režisér Forresta Gumpa představuje originální novinku

Here od Roberta Zemeckise, Tom Hanks, film, magazín KULTINO* Brno
Film

Společnost Sony Pictures představila trailer k filmu Here od Roberta Zemeckise, který slibuje unikátní zážitek založený na stoletém příběhu jednoho domu a jeho obyvatel. Režisér Forresta Gumpa a jeho herecká ikona Tom Hanks se opět spojili ve filmu, který sleduje vývoj jejich postav od dospívání až po pozdní stáří.

Here, inspirovaný grafickým románem Richarda McGuira, se vyznačuje nekonvenčním přístupem: kamera zůstává po celou dobu natáčení ve stejném úhlu, což umocňuje intimní atmosféru příběhu. Tom Hanks a Robin Wright se vracejí jako hlavní dvojice, přičemž jejich postavy prožívají životní úseky od mládí až po stáří díky pokročilým vizuálním efektům.

Režisér Zemeckis, který spolu s Ericem Rothem napsal scénář, plánuje s filmem Here ukázat divákům nové dimenze a emocionální hloubku prostřednictvím nejmodernějších filmových technologií. 

Tento film slibuje unikátní pohled na lidské osudy a dramatické proměny přes více než století, s Tomem Hanksem a Robin Wright v nezapomenutelných rolích. Filmový fanoušci se mohou těšit na skvělý příběh vyprávěný z nezvyklého pohledu kamery, který přináší nový rozměr vizuálních efektů a filmového umění.