Na minutku

20. + 3. ročník MikuLOVE připomene deset let od smrti Filipa Topola

Mikulove, 10 let od úmrtí Filipa Topola
Festival

Jedním z hlavních lákadel letošního ročníku proto bude unikátní koncert s písněmi Psích vojáků v podobě živého vystoupení osmnáctičlenného souboru Agon Orchestra, ovšem s původním zpěvem právě Filipa Topola. Celý projekt, tak navazuje na jejich dvacet dva let staré společné album Filip Topol & Agon Orchestra.

Festival MikuLOVE navazuje na dvacetiletou tradici přehlídky Eurotrialog, kterou pořádala dobrá duše alternativní hudby Romek Hanzlík. Zahrají zde mimo jiné i Ty Syčáci, Monika Načeva, Garage & Tony Ducháček, Tara Fuki, Prouza, Tornádo Lue, Rajtaraj, Sprostá a ubohá, Vnitrublok, Nedělní lidé, Evolet, Songs from Utopia nebo islandští Gróa a mnoho dalších.

Dějištěm festivalu, o jehož dramaturgii se stará dlouholetý kolega Romka Hanzlíka z kapel FPB a Už jsme doma Miroslav Wanek, se tradičně stane nejen amfiteátr letního kina v Mikulově, s přilehlým parkem ale i další místa v tomto historickém jihomoravském městě. Návštěvníkům bude k dispozici stanové městečko s veškerým festivalovým servisem včetně bohatého občerstvení. 

Areál amfiteátru je bezbariérový. 

Kompletní program MikuLOVE, jenž se odehraje 25. a 26. srpna 2023, včetně všech informací naleznete na www.miku-love.cz

Dvoudenní i jednodenní vstupenky na, zakoupíte v síti GoOut.