Na minutku

Festival Pop Messe přináší nejrozsáhlejší line-up v historii: Legendární umělci a nová jména v Brně

Pop Messe, hudební festival, Letfield, hudba, magazín KULTINO* Brno
Hudba
Leftfield - britská elektronická hudební skupina založená v roce 1989

Brněnský hudební festival Pop Messe se chystá na historicky největší ročník od svého vzniku. Konaný od 25. do 27. července, festival láká na pódia světové legendy i nové talenty z různých hudebních žánrů. Mezi hvězdnými jmény, která se letos představí na Pop Messe, patří Leftfield, Warhaus, František Skála a mnoho dalších.

Vedle již dříve oznámených umělců se do Brna v létě sjedou také světové legendy devadesátkové taneční scény Leftfield, zasmušilí belgičtí melancholici Warhaus a čerstvý držitel největší ostrovní ceny Brit Awards v kategorii Rap/Grime Casisdead. Celkem se na festivalu představí přes padesát zahraničních i domácích kapel, hudebníků a DJs, čímž se Pop Messe stává jedním z nejvýznamnějších hudebních událostí roku.

Festival Pop Messe se letos rozhodl rozšířit nabídku pro návštěvníky o možnost zakoupit speciální ÖFF MÅSSE Brnopas, který vedle dopravy brněnskou MHD zdarma nabídne slevy či volné vstupy do městských turistických cílů. Třídenní i jednodenní vstupenky jsou nyní k dostání a více informací lze nalézt na oficiálních stránkách festivalu.

Tento ročník Pop Messe slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky hudby a festivalové atmosféry. Buďte u toho a zažijte unikátní spojení legend s novou vlnou hudebních talentů v srdci Brna!

Odkaz na vstupenky a další informace najdete na www.popmesse.cz.