Na minutku

Hrady CZ představují program: Lucie zahraje naposledy v původní sestavě, Landa a Chinaski exkluzivně na hradních scénách

Hudebně-kulturní festival Hrady CZ, Lucie, Chinaski, Dan Landa, magazín KULTINO* Brno
Festival

Hudebně-kulturní festival Hrady CZ odkrývá kompletní program svého devatenáctého ročníku a slibuje nezapomenutelné zážitky pro fanoušky české hudby. Velkou senzací je možnost vidět kapelu Lucie v původní sestavě s Davidem Kollerem, která zde vystoupí naposledy. Exkluzivně na hradních scénách se letos představí také Daniel Landa a kapela Chinaski. Festival se koná od 12. srpna do 31. srpna na osmi různých hradech v Čechách a na Moravě, přičemž poslední zastávka je plánována na Bezdězu.

Organizátoři se letos rozhodli plně zaměřit na české a slovenské interprety, což přináší jedinečnou možnost pro fanoušky domácí scény vidět své oblíbené kapely na pódiu. Na programu nebudou chybět jména jako Mig 21, Vypsaná fixa, UDG, Jelen, Visací zámek, Trautenberk, Horkýže Slíže nebo The Agony. Kromě etablovaných hvězd dostanou prostor i nové talentované kapely, jako je Brixtn, Fast Food Orchestra nebo Marcell.

Pro fanoušky vystoupení na Hrady CZ je připraven také doprovodný program v podobě hradních karnevalů, výletů po hradě a možnosti ubytování ve VIP kempu s komfortními službami. Do 31. května je navíc k dispozici možnost zakoupit vstupenky za zvýhodněné ceny, a to jak na jednotlivé dny, tak i permanentky na celý festival. Pokud máte rádi českou hudbu a atmosféru starobylých hradů, festival Hrady CZ je pro vás to pravé místo pro letní zážitky. Sledujte kompletní program a rezervujte si své lístky včas na oficiálních stránkách festivalu.