Na minutku

Letní scéna Divadla Bolka Polívky nejen na brněnské Kraví hoře, ale také ve Slavkově a Mikulově

Divadlo Bolka Polívky, Letní scéna, Kraví hora, Slavkov, Mikulov, *Magazín KULTINO* Brno*
Divadlo
Přehlídka toho nejlepšího z vlastního repertoáru, ale i titulů spolupracujících divadel

Na Letní scénu Divadla Bolka Polívky se letos v létě mohou těšit nejen brněnští diváci, ale také milovníci divadla ze Slavkova a Mikulova. V amfiteátru, který se nachází v zadní části areálu koupaliště v Brně na Kraví hoře, zahájí Divadlo Bolka Polívky svoji produkci pod otevřeným nebem v pondělí 17. června 2024.

Úvodním představením se stane kultovní komedie DNA, v níž Bolek Polívka exceluje s dcerou Annou. Dále uvidíte třeba představení Šašek a syn nebo autorský projekt Sága aneb Vizovský zázrak

V pátek 21. června se v rámci Letní scény Divadla Bolka Polívky uskuteční v amfiteátru na Kraví hoře zahajovací večer festivalu Meeting Brno. „Těšíme se na naše vzácné hosty, kterými budou influencer Karel „Kovy“ Kovář, syrská lékařka Rola Hallam, filozofka Alice Koubová a ředitelka nadace BLÍŽKSOBĚ Marcela Murgašová,” zve k návštěvě večera Martina Viktorie Kopecká, prezidentka festivalu Meeting Brno a husitská farářka.

V červencové nabídce nebudou z dalších titulů produkce Divadla Bolka Polívka chybět legendární Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, vyhledávaný FichtlMichalem Isteníkem a Pavlem Liškou či DADA Revue Pavola Seriše. Pestrá a přitažlivá je i nabídka dalších mimobrněnských divadel: Lakomec s Pavlem Zedníčkem a Janou Paulovou v hlavních rolích, Takový žertík s Janem Hrušínským a Miluší Šplechtovou, odvázaný Sex pro pokročilé I a Sex pro pokročilé II, pokaždé s Janou Krausovou a Karlem Rodenem, ale pokaždé v jiném prostředí a s jinými problémy stárnoucích manželů či Shirley Valentine – bravurní komedie o hledání sebe sama se Simonou Stašovou.

Do areálu zámku ve Slavkově u Brna přiveze Letní scéna Divadla Bolka Polívky 1. července DNA, v úterý 2. července pak novinku z pera Bolka Polívky Sága aneb Vizovský zázrak. Do amfiteátru v Mikulově se mohou diváci vypravit na představení Šašek a syn, Ani spolu, ani bez sebe, Fichtl a Moje tango.

Pozor, zatímco v Brně se začíná ve 20:30, ve Slavkově a Mikulově jsou začátky již o půl hodiny dříve ve 20 hodin.

Divadla

Jakubské nám. 127/5, Brno

Další představení v místě

Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna - Amfiteátr Kraví hora

Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna - Amfiteátr Kraví hora

Top
Divadlo
Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna - Amfiteátr Kraví hora

Divadlo
Divadlo Bolka Polívky

Letní scéna - Amfiteátr Kraví hora