Na minutku

Mnohonásobná zlatá slavice Lucie Bílá se nebude držet zpátky

slavice Lucie Bílá, Lucie Bílá, hudba, magazín KULT* Brno
Hudba
Foto: Kateřina Nováková

 Jednadvacetinásobná zlatá slavice Lucie Bílá přichází s novým singlem, který nese název „Nebudu se držet zpátky“. Tanečně laděná písnička s pozitivní atmosférou v posluchačích probudí dobrou a pohodovou náladu. Videoklip k ní se navíc záhy po zveřejnění dostal do trendů na YouTube.  

Skladbu, speciálně pro Lucii, napsala Patricie Kaňok Fuxová, hlavní postava úspěšné dívčí formace Vesna, která letos zastupovala Českou republiku ve finále Velké ceny Eurovize. Není to jejich první spolupráce, loni například bodovala písnička Fénix, ale tentokrát k ní přizvali producentský tým Production Lovers.  Za režií videoklipu pak stojí Dan Svátek, mimo jiné režisér úspěšných filmů Úsměvy smutných mužů či Dvě slova jako klíč. 

Lucie Bílá letos plánuje pro fanoušky tradiční koncertní turné Bílé Vánoce Lucie Bílé, které tentokrát čítá téměř 30 zastávek v Čechách, na Moravě i na Slovensku a mnohá z nich již hlásí vyprodáno. Mimo to má na programu i několik recitálů se svým stěžejním spoluhráčem Petrem Maláskem nebo i pravidelná vystoupení v divadle Lucie Bílé.