Na minutku

Písně Karla Svobody v jedinečném podání Karla Gotta na trojalbu Láska bláznivá

Karel Gott, Karel Svoboda, Trojalbum Láska bláznivá. Magazín KULT* Brno
Hudba
Unikátní kompilace největších hitů Karla Svobody v podání Karla Gotta

Komplet 3 CD mapuje nezapomenutelnou písňovou spolupráci dvou legendárních Karlů! Pod názvem: Láska bláznivá / Karel (Gott) zpívá Karla (Svobodu) naleznou posluchači Zlatou kolekci s celkem čtyřiašedesáti skladbami, kterou otevírá hit Lady Carneval a doprovází nová verze písně Jdi za štěstím z roku 2019.

Kolekce, kterou sestavil hudební publicista Miloš Skalka je přehlídkou dokonalého prolnutí melodické invence Karla Svobody a hlasu Karla Gotta, pro velké melodie přímo zrozeného. Jejich více než čtyřicet let trvající úspěšná umělecká spolupráce a přátelství, vždy vhodně doplněná kvalitními textaři, je zachycena na nově sestavené kompilaci, jenž je přehlídkou suverénní profesionality i skutečných úspěchů, kdy následuje hit za hitem.  

Oba Karlové společně vytvořili songy, které se navždy zapsaly do historie české populární hudby. Mistrál, Paganini, Včelka Mája, Jdi za štěstím, Kdepak ty, ptáčku, hnízdo máš, Čau Lásko, Žít, Krev toulavá a mnoho dalších nezapomenutelných písniček jsou dodnes obdivovány dalšími generacemi posluchačů. Oba Karlové tak stále přinášejí radost i ve chvíli, kdy už nejsou s námi.

Karel Gott, Karel Svoboda, Trojalbum Láska bláznivá. Magazín KULT* Brno

Vychází v těchto dnech u společnosti Supraphon.