Na minutku

Prague Music Week – Nová hudební událost spojuje koncerty, konferenci a veletrh v Praze

Prague Music Week, hudební událost, magazín KULT* Brno
Festival

Prague Music Week, nejnovější hudební událost v Praze, představuje inovativní spojení koncertů, konferencí, veletrhu a networkingu. Akce se bude konat od 9. do 11. listopadu 2023 v prostorech Národního domu na Smíchově a klubu Futurum. Prague Music Week přinese širokou škálu témat a novinek z hudebního průmyslu, naváže na ověřené koncepty jako Nouvelle Prague a Beats Evolution Conference a obohatí je o novinky a opomíjená témata. 

Prague Music Week nabídne letos návštěvníkům třídenní zážitek s hlavním cílem propojit různé subjekty hudebního průmyslu, podporovat vytváření nových partnerství a představit nová témata a hudební trendy. Během tří dnů budou mít návštěvníci příležitost navštívit koncerty a showcase festival domácích i zahraničních umělců a talentů, účastnit se panelových diskuzí, prezentací, workshopů a debat na témata jako jsou distribuce hudby, produkce koncertů, technologické změny, aktuální ekologická a politická témata ovlivňující hudební průmysl a další. 

Jedinečnost Prague Music Week spočívá nejen v připravovaném koncertním a konferenčním programu, ale také v třídenním showcase festivalu mladých talentů. „Naší ambicí je připravit program, který bude reflektovat aktuální trendy a pestrost hudebních žánrů, které překračují zažité kategorie. Na PMW přijďte objevovat a nechte se překvapit.” říká Barbora Šubrtová, programová ředitelka Prague Music Week.

Datum: 9. – 11. listopadu 2023 
Místo konání: Národní dům na Smíchově, klub Futurum a další lokality v Praze
Program: Koncerty a showcase , konference a hudební veletrh