Článek

Změna je život

Editorial prosincového čísla, Radek Holík, magazín KULT* Brno
Byznys

Jedno pořekadlo praví: „Změna je život!“ Dá se na něj dívat jako na matematickou rovnici. Lze napsat, že život rovná se změna. U rovnice platí její vztahová podmínka. Život by nebyl, kdyby nebyly změny, a naopak.

Toto tvrzení podporuje jiné rčení, které říká: „Stojatá voda hnije.“ Z  toho lze odvodit, že kde se pohyb zastaví, tam dochází k úpadku a rozkladu. Neboli neustálý pohyb rovná se život. Ačkoli i ve stojaté vodě neustále dochází ke změnám, tzv. rozkladným procesům, což podtrhuje první pořekadlo.

A ještě jedna citace: „Jak chceš dosáhnout jiných (lepších) výsledků, když děláš věci pořád stejně?“ Je jasné, že pokud se chcete mít lépe, musíte ve svých životech něco změnit, nejlépe změnit sami sebe.

Poslední výrok mě inspiroval ke změně ve vydávání magazínu KULT*. Rozhodl jsem se změnit jeho rozsah, frekvenci vydávání a náklad. KULT* chceme nově vydávat v rozsahu až 64 stran a v nákladu 30 000 ks. Uděláme pro to maximum. Tou největší změnou je, že magazín již nebude měsíčník, ale vyjde jen 4x do roka. Každé číslo bude tematicky zaměřeno.

Prvního čísla se dočkáte na konci února příštího roku a můžete se těšit na bohatý a zajímavý obsah z oblasti bydlení, módy a nápojů. Na tomto vydání již usilovně pracujeme. Druhé číslo KULTu věnujeme festivalům, cestování, koupání a gastronomii a přečtete si ho na konci května.

Ale zpět do současnosti. V posledním čísle letošního roku jsme se zaměřili na blížící se připomínku bitvy tří císařů a na Vánoce.

Za celou redakci magazínu KULT* vám chci popřát veselé vánoční svátky, bohatou nadílku a všechno nejlepší do nového roku… A poděkovat za to, že jste s námi a zachováte nám přízeň i v roce 2023.

Mohlo by vás zajímat

Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...
Článek
Bydlení
Rádi byste rekonstruovali svoji nemovitost? Potřebujete zateplit dům...
Článek
Ostatní
Byl jednou jeden dům, kde panoval klid a pohoda. Avšak jednoho dne...
Rozhovor
Byznys
Úspěšně podnikat zdaleka nemusejí jen lidé středního a vyššího věku...