Styl & Kabo 2023

Návštěva veletrhů STYL a KABO je určena výhradně B2B návštěvníkům s registrací on-line nebo na pokladnách při vstupu na výstaviště, tj. např. majitelům obchodů s módou, textilem či obuví, kteří hledají nové zboží na nadcházející sezónu, módní trendy či obchodní kontakty pro rozvoj svého podnikání v textilním, oděvním, obuvnickém a kožedělném průmyslu.

Nechybí zde ani nejrůznější profese spojené s provozem obchodů či firem pohybující se ve světě módy a obuvi jako jsou: dealeři, nákupčí, prodavači, aranžéři, dámské krejčové, ševci, dodavatelé komponentů pro výrobu a maloobchod, návrháři, novináři, vysokoškolští učitelé se speciálním zaměřením na design, textilní a obuvnickou výrobu, propagaci.

Konání akce
Místo
Místo konání textově

Pavilon P

Více informací
Vstupenky
500 Kč
Akce Styl & Kabo 2023, Veletrhy Brno. Magazín KULT* Brno

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky). Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.  Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů.

Veletrh obuvi a koženého zboží KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina "světových značek" prostřednictvím tuzemských distributorů.

Dále doporučujeme

Volný čas

OC Velký Špalíček Brno
Knihkupectví Martinus

Top
Volný čas
Zábava

LD Musilka
Musilova 2, Brno

Top
Volný čas
Zábava
Café Práh
Top
Hudba
Volný čas
Vzdělávání

KD Rubín
Makovského nám. 3, Brno

Mohlo by vás zajímat

Recenze
Knihy
Na první pohled vypadá tato kniha celkem nevinně. Se říct, že je to...
Top
Článek
Film
Herečka Claudia Cardinale slaví 86 a stále patří několik desetiletí...
Rozhovor
Bydlení
Chystáte se na novou kuchyň, obývák nebo rovnou na celý nový domov...
Článek
Bydlení
Rádi byste rekonstruovali svoji nemovitost? Potřebujete zateplit dům...