Článek

Nestůj na Dobráku ve frontě

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno
Volný čas
Zrekonstruovaný areál koupaliště nabízí řadu možností jak si zpříjemnit den strávený u vody.

Koupaliště Dobrák si zakládá na službách a péči o své návštěvníky, kterým nabízí komfort i zážitky. Chcete se cítit jako v hotelovém resortu s all inclusive? Nebo zažít večerní party? Přijďte se okoupat, přijďte relaxovat.

Koupaliště Dobrák nabízí koupání v  několika bazénech s  kvalitní neohřívanou vodou, nechybí brouzdaliště pro nejmenší děti. V areálu koupaliště jsou tři zóny, VIP, Relax a Fitness, ve kterých můžete odpočívat na slunci. Pro kvalitnější odpočinek si můžete pronajmout jedno ze 100 lehátek nebo 40 „love seat“. Hodiny relaxu si můžete zpříjemnit sportovní aktivitou: badmintonem, plážovým volejbalem a minigolfem. Všechny aktivity kromě minigolfu jsou v ceně vstupného.

Také čtěte
Co byste měli vědět před návštěvou festivalu, festival, rady,léto, zábava, fesťák,magazín KULT* Brno
Hudební festivaly jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli, objevovat novou hudbu a získat...

Z atraktivní nabídky vyčnívá VIP vstupné, které nabízí: přednostní vstup na koupaliště, VIP oddělenou zónu s relaxační postelí včetně ratanového posezení se slunečníkem, přednostní odbavení u Beach baru, sprchy a šatny, šek v hodnotě 100 Kč na libovolnou konzumaci, ručník a balenou vodu. Doporučujeme rezervaci předem, protože počet komfortních míst je omezen. Areál dále poskytuje kvalitní sociální zázemí a  tři provozy s  občerstvením v různých cenových hladinách od občerstvení typu fast food až po koktejly z Beach baru.

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno

Novinka letošního roku

Největší novinkou letošního roku je možnost zakoupit si vstupenku předem on-line a nestát zbytečně ve frontě. Loňskou novinkou je „Skip the line“, které stojí 50 Kč a umožňuje vám přeskočit frontu u pokladny. Znovu je možnost večerního koupání, každý den od 18:00 do 21:00. Stejně tak platí, že pokud budete chtít zajít jen na skleničku dobrého moku, tak je možný vstup do areálu zdarma od 18:00, ale bez koupání. I letos bude v provozu kavárna, která bude nabízet zmrzlinové poháry se šlehačkou, krájené ovoce a zeleninové saláty. Vše zmíněné můžete konzumovat na své dece či ručníku.

Máte rádi párty?

Na Dobráku zažijete párty s  živou hudbou každý páteční večer od 19. do 22. hodiny, v závislosti na počasí. Všechny bary s občerstvením budou otevřeny. Na party bude vstup zdarma (do areálu). Je se tedy na co těšit. Přijďte se zchladit v parných dnech, relaxovat a zažít pohodu na Dobráku.

Koupaliště, voda, opalování, léto, tipy a rady, magazín KULT* Brno
Sport

Dobrovského 29, Brno

Mohlo by vás zajímat

Top
Rozhovor
Festival
KoresponDance představuje mezinárodní festival spojující hned několik...
Recenze
Knihy
Kniha JÁ SU JÁ (ŽIVOT PO ŽIVOTĚ) je už druhou publikací, která...
Rozhovor
Film
Představovat původní televizní Zlatovlásku z roku 1973 českým divákům...
Recenze
Divadlo
Legendární král Artuš, který na bájném hradě Camelot shromažďuje...